Stephen D. Mull - ambasador USA i fan Bossa

Kat.: Galerie zdjęć Utw.: 11.12.2013 W.M.M. E-mail
Twitter Holiday Party u ambasadora Stephena D. Mull'aTwitter Holiday Party u ambasadora Stephena D. Mull'a

W środę 11 grudnia 2013 r. w rezydencji ambasadora USA Stephena D. Mull'a odbyło się Twitter Holiday Party. To impreza, na którą Pan Ambasador zaprasza swoich "znajomych" z Twittera.

Z ambasadorem Mull'em nawiązałem kontakt, gdy w 8 lipca 2013 r. zamieścił na Twitterze dwa wpisy o koncercie Bruce'a Springsteena w Lipsku. Niestety ja do Lipska nie mogłem pojechać, ale jako "prezes" fanklubu Blood Brothers Poland "wyprawiłem" fanklubową wycieczkę na ten właśnie koncert. Wtedy jeszcze nie mieliśmy pojęcia o tym, że ambasador Mull jest fanem Bossa i że pojechał na ten koncert. Spośród dwóch twitów ambasadora Mulla:

oraz

  • Fantastyczny koncert Bruce'a Springsteena wczoraj w Leipzigu. Namowiłem jego menedżera aby wystąpić w Polsce!

Najbardziej mnie i pozostałych fanklubowiczów zaintrygował oczywiście ten drugi. To właśnie na ten twit odpowiedziałem ambasadorowi, no i od tamtej pory co jakiś czas twitujemy sobie na temat Bossa, a szczególnie możliwości zaproszenia Bossa na koncert do Polski.

Myślę, że gdyby nie temat Springhsteena i fakt, że w Polsce działa fanklub Bossa (o którym ambasador wcześniej nie słyszał) spowodował, że znalazłem się w gronie osób zaproszonych na Twitter Holiday Party. Pojechałem do Warszawy z lekką tremą i... drobnym prezentem "od fanów dla fana", czyli fanklubową koszulką oraz kolekcją trzech fanklubowych smyczek. Jedna z nich została zrobiona specjalnie dla uczestników wyjazdu na koncert do Lipska - gdy o tym wspomniałem, ambasador bardzo się ucieszył.

Przez kilka minut rozmawialiśmy głownie o Springsteenie. Opowiadając o fanklubie najwięcej mówiłem Panu Ambasadorowi o tym jakie mamy plany odnośnie przyciągnięcia Springsteena i The E Street Band na koncert do Polski. I co najważniejsze - ambasador Mull przychylnie odniósł się do naszych propozycji współpracy. Na razie więcej na ten temat nie mogę napisać, bo szczegóły dopiero będziemy ustalać.

Ambasador Mull co warto podkreślić świetnie mówi po Polsku, jest bardzo sympatycznym, otwartym i pogodnym człowiekiem. Po prostu ambasador Mull jest BOSSKI :)

  • Ambasador Stephen D. Mull na Twitterze: @SteveMullUSA
  • Blood Brothers Poland na Twitterze: @bloodbrothersPL

O spotkaniu z Panem Ambasadorem pisałem też na stronie fanklubu Blood Brothers Poland.

Odsłony: 3877