U Nilsa Lofgrena na stronie

Kat.: Teksty Utw.: 27.07.2008 W.M.M. E-mail
Życzenia urodzinowe dla Nilsa Lofgrena... Fot © Paweł SuwarskiŻyczenia urodzinowe dla Nilsa Lofgrena... Fot © Paweł Suwarski

Pod koniec czerwca polski fanklub Bruce Springsteena i The E Street Band wybrał się na "wycieczkę" do Hamburga. Wyjazd i koncert były wyjątkowo udane, a więcej na ten temat można przeczytać na naszej fanklubowej stronie. Już po koncercie, zanim wsiedliśmy do autobusu, "zarządziłem" wspólną pamiątkową fotkę.

Oprócz naszych fanklubowych koszulek zaprezentowaliśmy też dwie z pięciu czy też sześciu "kartek urodzinowych" z życzeniami dla Nilsa Lofgrena, gitarzysty E Street Band, który akurat w dniu koncertu obchodził urodziny. Kilka razy podczas koncertu machaliśmy nimi nad głowami, a Nils za każdym razem nas pozdrawiał i uśmiechał się od ucha do ucha. Gdy po koncercie zespół schodził ze sceny Nils - kolejny raz widząc nasze kartki w górze - ukłonił się i zaczął nam klaskać :)

Prawdę mówiąc nie pamiętam, czy wtedy gdy zwoływałem fanklubowiczów do pamiątkowego zdjęcia już miałem w głowie pomysł, by wysłać nasze zdjęcie do Nilsa. Pewnie coś tam kolebało mi się po głowie, skoro poprosiłem o wyciagnięcie tych kartek... W każdym razie fotę wysłaliśmy. I dostaliśmy podziękowania od managementu Nilsa wraz z pytaniem, czy mogą nasze zdjęcie wstawić na jego stronę! Oczywiście bez chwili wahania zgodziliśmy się na to :)

Blood Brothers Poland na stronie Nilsa LofgrenaBlood Brothers Poland na stronie Nilsa Lofgrena

Jak dotąd chyba żadna grupa fanów Bossa i E Street Band'u nie doczekała się takiego wyróżnienia. Nawet fani z USA, którzy mają częstszy i dużo łatwiejszy kontakt z E Street Bandem gratulowali nam tego "wyczynu" i nie mogli się nadziwić, że garstka fanów z dalekiej Polski znalazła się na stronie Nilsa.

 

Odsłony: 6074