Pseudo lekcje w TVP i hejt na nauczycieli

Kat.: Teksty Utw.: 02.04.2020 W.M.M. E-mail
Pseudo lekcje w TVP.Pseudo lekcje w TVP.

Wszystkich wylewających kubły pomyj na nauczycieli i odsądzających pedagogów od czci i wiary proszę o chwilę refleksji.

Dlaczego hejtujecie nauczycieli? Owszem nie wszyscy są Einsteinami. Czasem zdarzają się nawet tacy, którym obsługa podłączonego do Internetu komputera sprawia problemy. Tylko, że to nie ci ludzie, którzy na co dzień pracują w szkołach z naszymi dziećmi są odpowiedzialny za pseudo lekcje, jakimi uraczyła nas rządowa telewizja.

Przecież ten telewizyjny szajs został opracowany przez MEN, czyli rząd PiS. Zostało to wyprodukowane i jest rozpowszechniane przez rządową tubę propagandową, która niedawno dostała 2 mld. rocznie. Nie chce mi się tracić czasu na sprawdzanie kto i jak dostał zlecenia na wyprodukowanie tych pseudo lekcji. W wypadku tej władzy, można się z dużym prawdopodobieństwem domyślać, jak to się odbyło i ile to kosztowało.

Słusznie krytykując ten edukacyjny gniot, nie poniżajmy jednak nauczycieli, którzy codziennie, podobnie jak nasze dzieci, próbują ogarnąć się ze zdalnym nauczaniem, które wg. farankensztajnowego ministra okazało się sukcesem.

Dla jasności. Od czasu, gdy mój syn rozpoczął naukę, krytykuję i zżymam się na archaiczne metody nauczania. Do furii doprowadza mnie partyzantka, jaką są zdalne lekcje mojego syna. Nie mam też nic wspólnego ze związkami zawodowymi nauczycieli. Ale jestem pewien, że za to czym uraczyła nas telewizja, nie odpowiadają nauczyciele…

Ten hejt, jaki w tych dniach spotyka nauczycieli, niczemu dobremu nie służy. To jedynie prezent, jaki dobrowolnie fundujecie rządzącej Polską ekipie. Zastanówcie się przez chwilę, czy mimowolnie nie staliście się pionkiem w kolejnym etapie znanej od wieków gry „Dziel i rządź”. Może to coś, czym uraczono nasze dzieci, to świadomy zabieg rządzących zmierzający do skłócenia ze sobą kolejnych grup społeczeństwa.

PS.
Ups... Właśnie coś do mnie dotarło... Moja mama jest emerytowaną nauczycielką. Więc na pewno nie mam racji i reprezentuję interesy kolejnej po sędziach kasty ;)

Odsłony: 2932